• Bizi Takip Edin:
YENİ ÜRÜNLER
 

Hakkımızda

PCB Elektronik San. Ve Tic. Ltd.

PCB Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti.


Firmamız, Elektrik-Elektronik, ARGE ve Endüstriyel Otomasyon sektörlerinde faaliyet göstermek amacıyla 1995 yılında kurulmuştur. 


  Otomasyon bölümümüzde;  Endüstriyel tesislerde PLC, DCS, Scada, HMI uygulamalarıyla gerektiğinde firmaya  özel çözümler üretilerek,  makina yada sistem kapasitesini arttıran, enerji tasarrufu yaparak verimliliği en üst düzeye çıkaran sistemler tasarlanmaktadır. Böylece bir yandan müşterilerimize rekabet gücü kazandırılırken, diğer yandan enerjinin çok değerli olduğu günümüzde ekonomimize ve çevremize katkıda bulunulmaktadır.  


Elektrik Bölümümüzde, Yüksek kaliteli modüler panolar kullanılarak;  AG/OG Dağıtım panolarının ve  PLC, DCS, Otomatik Kumanda Otomasyon panolarının büyük bir titizlikle montajları yapılarak projelendirilmesi yapılmaktadır.


ARGE Bölümümüzde; Sürekli teknolojik gelişmeler takip edilerek elektronik bölümümüzde ürüne dönüşecek projelerin tasarım ve geliştirme işleri yapılmaktadır. Aynı zamanda güçlü ARGE alt yapımız nedeniyle başka firmalara da gizlilik prensiplerine bağlı kalarak ARGE hizmetleri vermekteyiz.


Elektronik Bölümümüzde; ARGE bölümünde tasarımı, prototip üretimi ve testleri bitmiş ürünler seri imalata hazır hale getirilerek, Yüksek teknolojili görüntü işlemeli makinalarla üretilerek müşterilerimizin hizmetine sunulur.


Tüm bölümlerimizde; kalite, güvenilirlik, servis hizmeti ve müşteri memnuniyeti gibi sürekliliğin olmazsa olmazlarına büyük önem verilmektedir. Saygılarımızla,